Snadná kontrola bez registrace!

1. Kontrola
Zadejte jméno, příjmení a datum narození hledaného subjektu, nebo rodné číslo. V případě, že kontrolujete právnickou osobu, vyplníte IČO společnosti.
2. Platba
Platbu provedete přes certifikovanou a zabezpečenou platební bránu PayU, platební metodu si vyberete dle vašich preferencí. Jednorázová kontrola stojí 218 Kč vč. DPH a po připsání platby můžete zobrazit výsledek.
3. Výsledek kontroly
Pokud je na kontrolovaný subjekt veden jeden či více záznamů, informace se zobrazí ve výpisu v podobě exekučních řízení, insolvencí, nebo dalších informacích o dlužníkovi. Pokud je kontrola bez záznamu, subjekt nemá aktuálně v registrech zapsaný záznam.

Často kladené dotazy

Předně není třeba žádná registrace, ani ověřená plná moc kontrolovaného subjektu. Informace jsou vždy oficiální a aktuální. Využíváme také systém zabezpečených online plateb.
Kontrolou subjektu zjistíte, zda na zadané údaje existuje v databázi dlužníků záznam či nikoliv. Jedná se především o záznam v registru exekucí, insolvencí a také nespolehlivých plátců. V detailu exekuce nejčastěji najdete: dlužnou částku (jistinu), jméno a kontakt na exekutora, popis a náklady řízení, pravidelně splácenou částku, informace o dlužnících a další.
Služba poskytuje informace o dlužnících a neplátcích v rozsahu daném zdroji zapsaných dat, tak jak je poskytuje. Část dat, která se týká exekucí neobsahuje údaje o exekucích (výkonech rozhodnutí) vedených soudy, orgány státní správy a samosprávy, finančními orgány či zdravotními pojišťovnami.
Registr Dlužníků obsahuje ve svém výpisu i data z exekuční databáze. Všechny dotazy do tohoto registru (exekuce zapisují samotní exekutoři) jsou zpoplatněny na základě vyhlášky vydané Ministerstvem spravedlnosti č. 329/2008 Sb.
Výmaz záznamů v registru podléhá různým lhůtám a nařizení. Například údaje o exekuci jsou z registru odstraněny 15 dní poté, co bylo exekuční řízení zcela skončeno (vymožení pohledávky, pravomocné zastavení exekuce...), resp. poté, co se o skončení soudní exekutor dozvěděl a dal příkaz k výmazu.